Клімат і пляжі в Коблево

Широкі, піщані, з масою розваг і кафе - пляжі курорту Коблево ідеально підходять для сімейного відпочинку. Пісок регулярно чистять, простора пляжна зона дозволяє комфортно розміститися навіть великою компанією - проблем з пошуком місця не виникне навіть у розпал сезону.

Особливості пляжів в Коблево

  • невеликий світлий пісок, на окремих ділянках - з додаванням дрібної черепашки;
  • хвилі невеликі навіть під час шторму;
  • медузи майже не зустрічаються;
  • завдяки близькості прісноводного лиману, вода в морі середньої солоності;
  • передбачені всі види пляжного сервісу - оренда шезлонгів (40-50 UAH), парасольок, водні атракціони. На всіх пляжах обладнані рятувальні станції;
    неглибоке море і плавний вхід в воду - глибина починається приблизно на відстані 10 метрів від берега;
  • наявність декількох пляжних зон - в Коблево є як «дикі» пляжі, так і повноцінні пляжні клуби. Найпопулярніші - пляж Bora-Bora з мальовничими очеретяними дахами, барними бунгало і зручними лежаками, а також улюблений молоддю «Мама Пляж». Пісок тут додатково просівають, можна замовити холодний лимонад або роли - вся територія пляжів обслуговується офіціантами. Після заходу публіка переміщується в пляжний бар, де щовечора проходять концерти.

Коли краще їхати в Коблево?

Клімат ще один бонус курорту. Насичене йодом морське повітря доповнюється хвойними фітонцидами - Коблево оточене сосновим бором. Приблизно 290 днів у році на курорті світить сонце, море прогрівається швидко, а завдяки теплій зимі в регіоні успішно розвивається виноградарство. Купальний сезон починається в другій половині травня і триває до кінця вересня - середня температура моря в червні-серпні становить 22-27 ° С, повітря прогрівається до 29-30 ° С.

Потрібна додаткова консультація? Зв'яжіться з менеджером прямо зараз:

+38 (096) 943-33-33

Яндекс.Метрика