Екскурсії в Коблево: 5 популярних маршрутів

Набридло лежати на пляжі? Ось п'ятірка відмінних способів урізноманітнити відпочинок в Коблево! Кожна екскурсія займає не більше одного дня і приносить масу яскравих вражень.

  • Екскурсії в Одесу

Оглядовий тур по місту, подорож на теплоході, «Бандитська Одеса», екскурсія до палацу Потоцького - тематика може бути якою завгодно. Всі екскурсії можна замовити на місці, в одному з агентств, ви побачите спеціальні туристичні намети прямо на вулицях Коблево.

  • морські екскурсії

Що може бути краще, ніж прогулянка під вітрилами? Щодня з Коблево відправляються яхти і катамарани з відпочиваючими. У програму, як правило, входять купання у відкритому морі, обід і прогулянка по нічній Одесі.

  • Екскурсія в одеські катакомби

Загадкові лабіринти славляться своїми розмірами - кажуть, катакомби простягнулися більш ніж на 2000 кілометрів! Цілий рік температура повітря в колишніх каменоломнях не піднімається вище 13 С ° - місце дуже атмосферний і містичне.

  • Зоопарк в Миколаєві

З Коблево їздять екскурсійні автобуси в Миколаївський зоопарк - один з найбільших в Україні. Туристи побачать близько сотні ссавців (леви і слони, бегемоти і зебри, мавпи і гієни), а також рідкісних птахів, земноводних і рептилій.

  • Винзавод «Коблево»

Шампанське і коньяк, вермут і вісім сортів вина - приїхавши на найвідоміший в регіоні винзавод, можна спробувати кращі напої від виробника. Гостей навчать тонкощам дегустації, а також розкажуть про особливості поєднання різних вин і страв. Екскурсії проводять за попереднім записом по телефону +38 (098) 321-05-39.

Зацікавив один з маршрутів? Подумайте про проживання заздалегідь, забронюйте готель в Коблево прямо зараз! Детальна консультація - по телефону:

+38 (096) 943-33-33

Яндекс.Метрика