Нічні клуби в Коблево

Нічне життя курорту Коблево концентрується переважно в районі «Молдавські бази». Вечорами тут шумно, грає музика і відкриті двері численних кафе і клубів. Заклади відкриті не тільки влітку, а й в оксамитовий сезон.

Куди піти в Коблево?

  • Brazil - найпопулярніший клуб курорту, розташований на пляжі Bora-Bora. Фірмові тутешні вечірки кожен раз стають гучною подією - це неймовірне поєднання акробатики, світлових шоу і спецефектів. Клуб оснащений унікальною розсувним дахом, а світлодіодні дисплеї займають майже 100 м². Сюди регулярно приїжджають топові українські виконавці - THE HARDKISS, Потап і Mozgi, «Время и Стекло», Наталя Могилевська та багато інших.
  • «Аква» - один з найстаріших місцевих клубів, він відкритий ще в 1999 році. Заклад вміщує до 1500 чоловік і пропонує традиційні для пляжного формату розваги - пінні і ретро-вечірки, конкурси танців на пілоні, стендап і т.д. У 2016 році «Аква» увійшла в десятку кращих нічних клубів на півдні України (Geometria Awards).
  • «Роза вітрів» - популярний пляжний клуб формату Open Air, що з'явився на курорті майже два десятка років тому. Приміщення вміщує понад 1000 гостей, є дві великі барних стійки і великий дисплей. У числі фірмових вечірок - «Міс Узбережжя», Cocktail Party і інші. У порівнянні з попередніми клубами, «Роза» демократичніша, публіка тут простіше.
  • «Піратська бухта» - це заклад славиться, в першу чергу, крутими ді-джеями та барменами. Заклад знаходиться прямо на море, тут часто відбуваються колоритні пляжні вечірки.

Список нічних клубів Коблево на цьому не закінчується - приїжджайте і відкривайте для себе нові локації! Забронювати номер можна прямо зараз, детальна консультація - по телефону:

+38 (096) 943-33-33

Яндекс.Метрика