Вина Коблево: розвиваємо навички сомельє!

Сприятливий континентальний клімат з м'якою зимою зробив свою справу - в Коблево створені прекрасні умови для вирощування винограду. Більш того, село розташоване на одній паралелі з французьким Божоле - легендарним «винним» регіоном. Перші виноградники з'явилися в Коблево в 60-ті роки ХХ століття, сьогодні виробництвом вина тут займається завод ВАТ «Коблево» - обсяги виробництва доходять до 45 мільйонів пляшок. Палітра сортів теж вражає - Каберне Совіньон і Мерло, Аліготе і Ркацителі, Рислінг, Трамінер і багато інших.

«Винний» туризм в Коблево

Приїхавши на курорт відпочити, не пропустіть можливість ближче познайомитися з виноробної культурою! Найсмачніший спосіб - дегустаційний тур на завод «Коблево», який розташований безпосередньо на території села. В ході такої екскурсії ви:

  • дізнаєтеся тонкощі сучасного виробництва вина. Одні з кращих виноробів України розкажуть про сортах винограду і способи його переробки;
  • отримаєте навички в еногастрономії - науці гармонійно поєднувати улюблені страви і вино;
  • відвідайте унікальну картинну галерею на території заводу «Коблево»;
  • спробуєте близько десятка сортів вина, вермуту і коньяку. Екскурсоводи поділяться секретами про те, як потрібно правильно дегустувати напої, щоб відчути всі грані смаку!

Сподобалися вина ви зможете відразу купити у фірмовому магазині - привезіть друзям колоритні сувеніри з Коблево! Орієнтовна вартість екскурсії-дегустації - 75-150 UAH з людини (в залежності від обсягу послуг). До речі, під час туру у вас буде шанс загадати бажання, яке на 100% збудеться - подробиці розповість екскурсовод.

Забронюйте номер в готелі Palmira прямо зараз - в розпал сезону місця можуть закінчитися! Будь-які питання можна задати менеджеру по телефону:

+38 (096) 943-33-33

Яндекс.Метрика